Rekuperacja, Wentylacja, pompa ciepła montaż Mińsk Mazowiecki – ECO-KRIS

Wentylacja mechaniczna montaż Warszawa, Wołomin, Legionowo, Radzymin

Zastosowanie wentylacji ma na celu wymianę powietrza na świeże co daje użytkownikom budynku komfort podczas użytkowania przestrzeni, w której przebywają.
Powietrze, w którym przebywamy, w naturalny sposób ulega zużyciu poprzez zwiększającej się zawartości dwutlenku węgla. Niewentylowane pomieszczenia potrafią bardzo negatywnie wpłynąć na samopoczucie, są przyczyną alergii, chorób układu oddechowego, podrażnień skórnych itp. Brak wentylacji wpływa również na szybsze niszczenie ścian budynku. Aktualnie budynki powstałe we wcześniejszych latach mają tzw. naturalną wentylację grawitacyjną. Co to oznacza? Poprzez kratki wentylacyjne w budynku wydostaje się nieświeże powietrze, a świeże wpływa to budynku tylko poprzez nieszczelności w nim się znajdujące. Aktualnie tego typu wentylację się nie stosuje, ponieważ są nowsze technologie coraz bardziej energooszczędne i szczelne.

Wentylacje w domach jednorodzinnych oraz biurach.

Wykonujemy wentylacje w takich miastach jak Radzymin, Warszawa, Legionowo, Wołomin i w innych miastach województwa mazowieckiego.
Nasza firma na etapie projektowania domu lub aranżacji biura na podstawie ekonomicznej analizy pomoże w wyborze metody wentylacji, którą należałoby zastosować w Państwa domu czy budynku biurowego. Zdecydowanie pomoże to w ograniczeniu kosztów związanych z opłatami eksploatacyjnymi.

Wyróżniani rodzaje wentylacji takie jak:

 1. Wentylacja grawitacyjna jest to taka wentylacja, która działa samodzielnie bez konieczności podłączenia żadnych urządzeń. W budynkach, które są mocno energooszczędne w oknach stosuje się specjalne wywietrzniki, przez które powietrze jest wentylowane.
 2. Wentylacja wyciągowa, która najczęściej stosuje się w małych pomieszczeniach takich jak łazienka, prania czy kuchnia. Polega ona na wyciągnięciu zasysanego powietrza z pomieszczenia i pod wpływem ciśnienia zassanie świeżego powietrza przez wszelkie nieszczelności.
 3. Wentylacja nawiewna i wyciągowa. Jeśli ten system wyposażymy w urządzenia do uzdatnienia powietrza takie jak chłodnica, nagrzewnica, filtry – parametry powietrza nawiewanego nie będą zależne od warunków panujących na zewnątrz.

Wentylacja w dużych obiektach przemysłowych.

Obecnie przepisy prawa budowlanego dotyczące obiektów przemysłowych wręcz narzucają stosowanie wentylacji w tego typu obiektach. Bardzo często w budynkach już istniejących wymienia się okna, których nie można ich otworzyć co na celu sprawić, żeby budynek zatrzymał ciepło. Jest to tak zwane zjawisko „chorego budynku”. Niestety, ale sama wentylacja grawitacyjna w takim przypadku nie wystarczy i należy zastosować wentylacje mechaniczna, która oczyści powietrze.

Firma ECO_KRIS INSTAL od lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i montażem systemów wentylacji mechanicznej (również z odzyskiem ciepła oraz GWC — Gruntowych Wymienników Ciepła) na terenie woj. mazowieckiego. Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie potwierdzone szeregiem wykonanych systemów wentylacyjnych w takich miastach jak Warszawa, Wołomin, Legionowo, Radzymin.

Gdzie montujemy systemy wentylacji?

Nasza firma głównie zajmuje się projektowaniem i montażem systemów wentylacji w:
 • domach jednorodzinnych
 • biurach
 • zakładach produkcyjnych
 • halach
 • restauracjach
 • budynkach użyteczności publicznej
 • szkołach i przedszkolach
 • klubach fitness

Jakieś firmie powierzyć projekt i montaż wentylacji?

Nasza firma gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania od nas fachowego doboru produktów i najlepszych rozwiązań technicznych systemów wentylacyjnych idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Systemu wentylacji w zakładach produkcyjnych

Wentylacja Mińsk Mazowiecki

Montaż systemu wentylacji w biurze

Montaż wentylacji Wołomin

Jak wygląda proces od projektu do montażu systemu wentylacji z naszą firmą?

 1. Kontakt telefoniczny.
 2. Umówienie się z naszym specjalistą na miejscu inwestycji.
 3. Nasza firma przygotuje projekt i wycenę wszystkich produktów i prac niezbędnych do wykonania systemu wentylacji mechanicznej.
 4. Po zaakceptowaniu kosztorysu wybieramy dogodny dla Państwa termin montażu wentylacji.
 5. Po wykonaniu prac następuje końcowe rozliczenie.

Wentylacja mechaniczna montaż Warszawa, Wołomin, Legionowo, Radzymin

Dlaczego warto nam zlecić projekt i montaż wentylacji?

Terminowość
Atrakcyjne ceny
Klienci nas polecają
Bogata oferta
Doświadczenie
Zadowoleni klienci
Nowoczesny sprzęt
Wyszkolona kadra

Pełna oferta naszej firmy

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła
Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła
previous arrow
next arrow