Rekuperacja, Wentylacja, pompa ciepła montaż Mińsk Mazowiecki – ECO-KRIS

Pompa ciepła montaż Wołomin, Legionowo, Radzymin

Na etapie planowania przez nas budowy domu bardzo często zastanawiamy się jaki rodzaj ogrzewania sprawdzi się najbardziej? Jaką technikę grzewczą wybrać? To pytanie nasuwa się już na samym początku. Technik jest wiele, ale tą najpopularniejszą są pompy ciepła, których realizacje najczęściej realizujemy Warszawie, Mińsku Mazowieckim, Wołominie, Legionowie, Radzyminie i okolicach. Istotną kwestią, która przeważa i ukierunkowuje nas na podjęcie decyzji instalacji pompy ciepła jest fakt, iż ta inwestycja w perspektywie czasu nam się zwróci. Pompy ciepła są w tej chwili jednymi z urządzeń, których żywotność szacuje się na kilkadziesiąt lat i rzadko kiedy spotykamy się z sytuacjami, kiedy ulegają jakiejkolwiek awarii. Co istotne pompy ciepła w bardzo łatwy sposób można połączyć z kolejnym bardzo popularnym w tym czasie rozwiązaniem, a mianowicie zastosowaniem paneli fotowoltaicznych. Planując budowę domu i stosując takie właśnie rozwiązania możemy mieć pewność, że po kilkunastu latach nasza inwestycja się zwróci, a opłaty związane z utrzymaniem domu nie będą odczuwalne dla naszego portfela. Kolejnym argumentem, który z pewnością skłania nas do podjęcia decyzji o zamontowaniu pompy ciepła są bardzo niskie koszty, a mimo to mamy bardzo wysoką efektywność.

Warto rozważyć taką możliwość podczas projektowania i planowania domu, ponieważ zastosowanie techniki grzewczej w postaci pompy ciepła pozwoli również ograniczyć zanieczyszczenie powietrza. Nasza firma służy pomocą w zakresie doradztwa na terenie Warszawy, Radzymina, Wołomina, Legionowa i okolic.

Jaki rodzaj pomp ciepła wybierają klienci z Warszawy, Legionowa, Radzymina, Wołomina i okolic?

Możemy wyszczególnić kilka rodzajów pomp ciepła, które montujemy w województwie mazowieckim:

  1. Pompy powietrzne – ten rodzaj pompy jest montowany bardzo często a jej popularność wzrosła między innymi dlatego, że koszty jej instalacji są bardzo niskie. Taka pompa występuje w dwóch schematach, czyli pompa ciepła powietrze-powietrze oraz pompa ciepła powietrze-woda. Zastosowanie tego typu pompy w budynku mieszkalnym wiąże się z zamontowaniem dodatkowo innego rodzaju ogrzewania, które będzie miało na celu odciążenie pompy ciepła w przypadku wystąpienia dużych różnic temperatur. Bardzo często do pompy powietrznej klienci wybierają ogrzewanie podłogowe. Taka konfiguracja pozwala na spełnienie warunku, kiedy można taką pompę zamontować.

  2. Pompa gruntowa – pompę gruntową wybierają klienci, którzy budują domy, budynki od podstaw. Dlaczego? Dlatego iż pompa czerpie energię z gruntu. Jej praca jest zdecydowanie bardziej efektywna natomiast montaż jest kosztowny. Aby zamontować pompę gruntową należy wykonać głębokie odwierty co wiąże się z koniecznością posiadania dużej działki.

  3. Pompa wodna – źródłem tego rodzaju pompy jest woda, a koszty jej instalacji są bardzo wysokie. Jej źródłem zasilania jest gaz, prąd lub olej.

     
Pompa ciepła montaż Wołomin, Legionowo, Radzymin

Pompa wodna – źródłem tego rodzaju pompy jest woda, a koszty jej instalacji są bardzo wysokie. Jej źródłem zasilania jest gaz, prąd lub olej.

Jesteśmy firmą, która posiada bogate doświadczenie z zakresu montażu pomp ciepła oraz doradztwa w związku, z jakiego wyborem musicie Państwo dokonać na etapie planowania i wyboru pompy ciepła. Wielu klientów nam zaufało, co bardzo nas cieszy. Każdy klient po zakończonym montaży pompy ciepła może również na bieżąco korzystać z naszych usług w zakresie serwisu pompy ciepła. Zawsze na etapie projektowania staramy się wykonać odpowiedni projekt, następnie szukamy najkorzystniejszych rozwiązań i odpowiednich urządzeń, instalacji, poprzez wykonanie prac odwiertowych i finalnie uruchomienie pompy ciepła w Państwa budynku. Nasze pompy ciepła posiadają wszystkie niezbędny atesty oraz gwarancję.

Dom bez rachunków i zasada działania pompy ciepła.

Pompa ciepła działa na zasadzie odwróconego działania lodówki. W momencie, kiedy na dworze robi się zimno, za chwilę również ochłodzi się budynek, ponieważ ciepło przemieszcza się zgodnie z kierunkiem zmian temperatury, czyli od cieplejszego do chłodniejszego. Takie oczywiste naturalne prawo pompa ciepła można powiedzieć, że „obchodzi” tzn. przenosi ciepło w odwrotnym kierunku od chłodnej przestrzeni do ciepłej.

Jak wygląda proces montażu pompy ciepła z naszą firmą?

  1. Kontakt telefoniczny.
  2. Przesłanie nam projektu domu lub umówienie się z naszym specjalistą na miejscu inwestycji.
  3. Nasza firma przygotuje projekt i wycenę wszystkich produktów i prac niezbędnych do montażu pompy ciepła.
  4. Po zaakceptowaniu kosztorysu wybieramy dogodny dla Państwa termin montażu pompy ciepła.
  5. Po wykonaniu prac następuje końcowe rozliczenie.

Dlaczego warto nami zlecić montaż pompy ciepła?

Terminowość
Atrakcyjne ceny
Klienci nas polecają
Bogata oferta
Doświadczenie
Zadowoleni klienci
Nowoczesny sprzęt
Wyszkolona kadra

Pełna oferta naszej firmy

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła
Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła

Galeria dot. rekuperacji, wentylacji i pomp ciepła
previous arrow
next arrow

Przy montażu pomp ciepła stawiamy na sprawdzonych producentów

Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży pomp ciepła.